Praca

Dołącz do PL GROUP i bądź częścią dynamicznie rozwijającej się firmy

OPIS STANOWISKA

-REALIZACJA TRANSPORTÓW TOWARÓW W TRANSPORCIE MIĘDZYNARODOWYM

WYMAGANIA

– PRAWO JAZDY KATEGORII B
– NIEKARALNOŚĆ
– KURS NA PRZEWÓZ RZECZY
– BADANIA LEKARSKIE, PSYCHOTECHNIKA
– DOŚWIADCZENIE W TRANSPORCIE MIĘDZYNARODWYM MIN. 2 LATA
– ADR MILE WIDZIANE

OFERUJEMY

– STABILNE ZATRUDNIENIE
– MOŻLIWOŚĆ PODJĘCIA PRACY OD ZARAZ
– TERMINOWE PŁATNOŚCI

– EFEKTYWNE ZARZĄDZANIE POJAZDAMI DO 3,5 T
– POZYSKIWANIE ZLECEŃ TRANSPORTOWYCH ( TIMOCOM , TRANS, TELEROUTE)
– PLANOWANIE I ORGANIZACJA PRZEWOZÓW MIĘDZYNARODOWYCH / KRAJOWYCH
– USTALANIE WARUNKÓW TRANSPORTU
– NEGOCJACJE WARUNKÓW WYKONANIA ZLECEŃ Z PRZEWOŹNIKAMI I KLIENTAMI
– NAWIĄZYWANIE DŁUGOFALOWYCH RELACJI Z KLIENTAMI ORAZ PODWYKONAWCAMI
– MONITOROWANIE PUNKTULANOŚCI DOSTAW

WYMAGANIA

– KOMUNIKATYWNOŚĆ
– UMIEJĘTNOŚĆ PRACY POD PRESJĄ CZASU
– MILE WIDZIANA WŁASNA BAZA KLIENTÓW
– UMIEJĘTNOŚĆ PRACY W ZESPOLE
– UMIEJĘTNOŚĆ LOGICZNEGO MYŚLENIA I PLANOWANIA
– DOŚWIADCZENIE NA PODOBNYM STANOWISKU
– ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA ANGIELSKIEGO
– MILE WIDZIANE FRANCUSKI ORAZ ROSYJSKI

OFERUJEMY

– PEŁNĄ WYZWAŃ I SAMODZIELNĄ PRACĘ
– MOŻLIWOŚĆ ROZWOJU ZAWODOWEGO
– NIEZBĘDNE NARZĘDZIA DO PRACY ( LAPTOP, TELEFON )
– PRACA W BARDZO MIŁEJ ATMOSFERZE, W MŁODYM I DYNAMICZNYM ZESPOLE 😉

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie cv. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami

Prosimy o dopisanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Back to top